GGabor1 Creative Commons License 2013.05.20 0 0 4111

Hú, ez elég durva, ezek szerint én hozzád képest kezdő "extrás" vagyok... :) (Nekem csak mezek extráim vannak időnként, ahogy irtam, illetve ha különösen izgatott vagyok, akkor előjön egy ilyen hosszabb valami, de az se az a kamrai-dolog lehet valószinúleg, inkább csak extrák sorozata, és légszomj sincs közben.)

Ha nincs szervi bajod (ami valószinű, mert ezek hátterében tényleg ritkán állnak tényleg eltérések, főleg ilyen fiatal korban), és nem vált be a magnéziumkúra sem (tehát nincs ásványianyag hiányod sem), akkor szerintem ezek egyértelműen lelki eredetű panaszok. Már csak azért is, mert ugye irod, hogy nagyon sokat szorongsz, feszült vagy, illetve "depressziós", plusz pánikbeteg is voltál (szerintem valamennyire még az is lehetsz egyébként, mert sajna ez nem olyan, hogy csak úgy "elmúlik", főleg magától nem, ez egy életen át tart általában). Szóval én a helyedben lelkileg próbálnám helyre rakni magam. A pszichológusok vsz nem sokat érnek (főleg, hogy többnyire egy rakás gyógyszert irnak fel, amik ugyan lehet, hogy egy időre elfedik a tüneteket, de a kiváltó okot nem szüntetik meg, sőt, mivel ugye nem éppen egészségesek, igy nem ritkán még újabb tüneteket is előhoznak, szervi károsodást okoznak), úgyhogy én inkább alternativ irányba tapogatóznék. Például én egy időben, ahogy talán utaltam rá, jártam egy természetgyógyászhoz (aki egyben hollisztikus orvos is), ő sokat segitett abban, hogy megtanuljam kezelni a tüneteket, megértsem, mi váltja ki őket, milyen lelki problémák (mert ezek hátterében tényleg feldolgozatlan lelki problémák szoktak állni, amiket az ember akár évek, évtizedek óta "cipel"), illetve segitett abban is, hogy megtanuljam leküzdeni, feloldani őket. Persze ez egy elég nehéz és hosszadalmas folyamat, de én speciel tényleg sokkal jobban vagyok azóta, hogy próbálkozok ilyesmikkel, plusz közben még járok hozzá lézeres akupunktúrára, illetve meditálgatok is, plusz egészségesen étkezem, és szedem a megfelelő gyógynövény-készitményeket... jóval kevesebb extrám van, illetve az egyéb tüneteim, krónikus betegségeim is határozottan pozitv irányba változtak (lelkileg is jobban érzem magam). :) Szóval szerintem nézz szét ilyen irányokba, keress a környéketeken (neten) egy hollisztikus ovost vagy mnimum természetgyógyászt (mondhatnám, hogy próbálkozz meg azzal, akihez én járok, de én speciel vidéki vagyok, és gondolom nem ugyanabban a városban lakunk). Persze mindehhez kell némi nyitottság, tudom, meg valamennyi pénz is, de ha tényleg mindent megtennél a gyógyulás érdekében, ahogy irtad... akkor mindenképp érdemes megpróbálkozni az ilyen "alternativ" megoldásokkal. :)