G-lader Creative Commons License 2013.05.05 0 0 13435

A 4-5mm-t a nyárira írtam, amik egyébként ha jól emléxem új korukban 6mm-esek voltak. A téli nem tudom mennyi, mert szezon elején néztem, levételkor nem mértem. Amúgy az hogy 2 féle nekem sosem volt gond a nyárinál, főleg hogy 2 méretűek a felnik is, meg hát a BMW hátul hajt, és a hátsókat 1-2 szezononként cserélni kell, az elsők meg többet is kibírnak jóval. Sztem jobb hogy normális gyártók normális gumijai vannak fent (még ha más-más gyártóké is) mintha noname kínai gumi lenne minden keréken. Én az elmúlt években nyáron "vegyes" gumikkal használtam a kocsit, és SEMMI negatívumot nem jelentett pl. a 4 azonos télihez, vagy a 4 azonos 17-es nyárihoz képest, nem tudom miért is lehetne ez gond, a jó gumi az jó gumi, a szar gumi az szar gumi. Ennyi. Teszem hozzá nem egy ilyet láttam ahol a 18-19-es felnin kínai gumi van, és az ember esküszik rá.

 

USB-ben igazad van, nekem sem volt igényem rá, ugyanúgy ahogy a bluetooth kihangosítóra sem, addig amíg el nem kezdtem használni :D A legjobb az egészben hogy anno amikor megvettem a kocsit a bluetooth-ról nem is tudtam, utólag jöttem rá hogy van benne. Aztán amikor lehalt akkor meg minden bajom volt  :D :D :D

 

Előzmény: CaspEr90 (13434)