papaszita Creative Commons License 2013.05.01 0 0 237
Teljesen egyet ertek BC Rich-csel. Szabadi nem volt semmi. Nekem sajnos osztalyfonokom volt 2 evig (1990 es 92 kozott) es egyben fizika tanarom is. Az orakra legalabb 10 perces kesessel erkezett; mindig a nagy "BOSS" feliratu bogrejevel vonult be, nomeg elol a koldokeig legombolt ingevel, amin keresztul omlott ki a mellszorzete. Fantaszikus latvany volt a pasi a maga 150 centijevel. Ezek utan 30 perc alatt lenyomta az egesz ora anyagat ugy, hogy mindenki csak irt-irt hogy majd belefajdult a kezunk - magat az anyagot nem sokunknak volt ideje es lehetosege felfogni. Mindezt azert, hogy 5 perccel kicsongetes elott kesz legyen, hogy elmondhassa a napi szexualis viccet. Akkor ez persze poenosnak tunt, de visszanezve... tenyleg erre megy ki az oktatas? ...Na mindegy... Aztan amikor felevben 2esre alltam es mamam a szuloi ertekezleten megkerdezte tole, hogy a jovoben megis mire kellene fokuszalnom, hogy javuljon az eredmeny, a valasza az volt, hogy "semmire, mert valakinek kettesnek is kell lenni". Anyam nem hitt a fulenek...
Arra is felejthetetlenul emlekszem, amikor golya evben mar elso oran azzal nyitott, hogy felult torokulesben a tanari asztalra, korulnezett az osztalyban es kijelentette: "szoke lanyok mind megbuknak". Szoval vicces volt a pasi a maga modjan, de nem volt tanarnak valo. Meg vagyok gyozodve rola, hogy esze agaban nem volt a tanulok java es erdeke es tanarkent ez hatalmas felelotlenseg. Engem a matek eppen elso altalanostol erdekelt, a fizika meg 5.tol amikor elkezdtuk, ugyhogy nagyon zavart a helyzet akkor. Sajnos a Tanar Urat nem. Neki inkabb mar a kovetkezo Dunaival valo sorozesen jart az esze meg a vicceken. Felnitt fejjel nezve, mindezzel csak az a baj, hogy menet kozben eltossza par gyerek jovojet. Szerencsere az enyemet nem, mert 2 ev utan elkoltoztunk kulfoldre es azutan minden helyrejott, a vegen meg amugy is villamosmernok lett belolem. :)
Előzmény: BC Rich (25)