Fogár Creative Commons License 2013.04.30 0 0 11221

bnőméknek is Grand Scenic van- de már járt párszor szervízben...különböző gondok miatt, mi toyotánk még egyszer sem...

illetve ismerni kéne férjem előéletét a Renaultok,Peugeotok kapcsán...hát volt egy olyan teherautó amit elloptak (Renault) és örültek neki,mert annyi gond volt már vele folyton...aztán 1nap múlva meglett,mert aki ellopta is lerohadt vele :D...szóval ő akkor megfogadta,hogy francia csodát sohasemtöbbet semennyi pénzért :)-amúgy pénznyelőnek hívták az összes francia kocsijukat

hát nekünk 6ülés mindig nyitva kell legyen,mert 4gyerkő lesz-max jobbelső üres-vagy nem :)

a dieselek javításáról mi is ue-t halljuk,olvassuk...csak ugye a nagyobb (Galaxy) kategóriában 99% diesel már...persze szeretnénk mi is benzineset kifogni,hátha..őszig még nézelődünk

a két autó meg azért nem játszhat nálunk pl,mert én vagyok 80%ban a gyerekekkel...nekem 4gyereket is ugyanúgy biztonságosan be kell tudni kötni,mint 2őt...első ülésre még egy arabig rakhatok csecsemőt (amíg ugye a hordozóban van,sőt nekem jobb is ha ott van) de eléri a 9-10kgot-vagy kilóg a lába...akkor hátra kell tudjam kötni,és a hátsó sorom így is fullos a meglévő 3al

2 autót meg még én sem tudok elvezetni :D-pedig sokkal olcsóbb lenne két olocsóbb kategóriás kocsi... ;)

Előzmény: vikiviki (11214)