olvas0 Creative Commons License 2013.04.29 0 0 11203

Egy kicsit én is belekotyogok, bár nem valószinű hogy tetszeni fog...

Nekünk Dacia MCV-nkvan. Ez full xtrásan 7üléssel 1,6os benzines motorral kb 3,1millióért elhozható, amennyiért egy 5-6éves galaxy, a különbség a fenntartsában van. A benzinest azért javaslom, mert beletudod tenni az LPG-t kb 200000ért és a fogyasztása úgy kb 1700-1900/100km. olajcsere szűrővel NEM SZALONBAN hanem maszek szerelőnél 7-8ezer forint, fékek cseréje kb ugyanennyi. Alkatrész hozzá lévén hogy régi renault bárhol kapsz és igen jó áron.5év alatt max 30%ot veszit az árából, de használati értéke felbecsülhetetlen, eladni viszont napok alatt eltudod mert a használt daciára jóval nagyobb a kereslet mint a kínálat. Egy galaxyn 5év alatt még mindig elbukod a 45-70%át attól függ... és eladni sem olyan egyszerű. Egy használt galaxy már előtte is gyerekekkel harcolt vagy munkás autóvolt, ehhez képest az új kocsi szagát meg sem említem. Nem leszel vele az ut királya de 150ig teljesen vállalható utazótempot biztosit, a csomagtartóban hely van és a hátsó két ülés felnőtt embernek is kényelmes. Úgy vélem ennél racionálisabb döntés nincs. Én boldogan használom 3,5éve :) Most is ilyet vennék, ezért mertem felhozni.

Előzmény: Fogár (11194)