ch3ck Creative Commons License 2013.04.26 0 0 13406

Kollégák, egy kis help kellene. E91 autóm van, a hátsó ablak (csomagtérablak) nyitása után azt nem tudtam lezárni. egyszerűen visszarúgott és nem lehetett lecsukni. A zárral minden oké volt, működött is. Ahogy játszottam vele csukogatás közben lámpával bevilágítottam oda, és azt vettem észre, hogy a hátsó ablaktörlő motorjának tárcsáján a furat nem találkozik az ablaktörlő csapjával (ezért nem lehetett lecsukni). Csavarhúzóval nyotott ablak mellett bekattintottam az ablak zárját és az ablaktörlőmotor szépen elindult és beállt pozícióba - az ablakcsukható volt. Ismételt - már csukott ablak melletti - bekapcsolásnál viszont az ablaktörlő csak egy kicsit mozdult, aztán sehova. Amikor kinyitottam az ablakot a tárcsal elugrott a pozícióból és ismét nem lehetett zárni az ablakot.

A tapasztalatok szerint a hátsó abléaktörlő mintha szorulna (kézzel is nagyon nehez mozgatható) és emiatt leold az ablaktörlőmotor. A kérdés: mit lehet tenni? Esetleg van olyan emberke szombaton Pesten, aki rá tud nézni? Kösz9i a helpeket előre is...