G-lader Creative Commons License 2013.04.25 0 0 13387

Na igen, a KM óra :D Láttam annó én is sok érdekeset amikor a mostanit kerestem, meg azóta is látok olyan kocsikat hogy az óra 110-et mutat de a belseje meg halálán van, sokkkal-sokkal leéltebb mint pl. az enyém 220e-nél, meg hát néha látom miket tekergetnek ha a szerviztörténet engedi, bejön az autó a határon rögtön 100e-t fiatalodik, és a 210 rögtön már csak 105e, de a pálmát eddig egy -450e!!! -es eltérés volt az óra meg a kocsi között, bár gondolom az nem egyben lett elkövetve, hanem kinti kereskedő, itthoni kereskedő, itthoni előző tulaj. Ma is jópofa volt, ülök a taxiban, beszélgetek a taxissal, és mondja hogy a kocsijával (off márka) 250e-ig semmi gond nem volt, én meg nézek hülyén rá mert az óra 230e-at mutatott, aztán kibökte hogy most már 430e van a kocsiban.

 

A másik meg a törött autók, amikor a vevőt tök hülyének nézik. Én is mikor ezt kerestem volt hogy felhívtam a kereskedőt, hogy törve volt-e a kocsi, mondja ááááááá, dehogy. Leautóztam 200km-t odaérek és még a női kísérőmnek is feltűnt hogy csálé az ajtó, meg rozsdás a kerékív bellülről. Persze ahogy használja az ember a kocsit történhet ez, az, az enyémet is most fényezték, de mivel csak karcok, meg kövek miatt, így mindent fényképeztem. Ha valakit tényleg érdekel majd a kocsi, simán meg lehet mutatni neki hogy mi miért volt fényezve, és nem 2cm kitt tartja össze, meg nem flexes volt :) Mondjuk most hogy nézem a kocsikat hogy hová is árazzam be az enyémet, láttam olyat "sérülésmentesnek" hirdetve, hogy még a képen is látszott hogy az egyész első sárvédőelem, meg a lökös is más színű mint a kocsi, na ilyenkor azért el lehet gondolkozni hogy milyen fényező is csinálhatta ha nem tudta még a színeket ennyire sem összehozni :)

 

 

Előzmény: CaspEr90 (13377)