Vernichter Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1689

Írod ,hogy :

  "Namármost. Képzeljük el, hogy van egy ilyen kályhánk, és valami miatt leég a házunk.
Bekapcsolva felejtettük a vasalót, kenyérpirítót, bármit.
Kijön a biztosító szakembere, akinek nem érdeke, hogy pénzt vonjon el kenyéradó gazdájától, mindemellett kellően dörzsölt és genyó is. Tudom, hogy ilyen csak a filmekben van, de most képzeljünk csak el egy ilyen példányt. A csávó meglátja a falra épített cserépkályhánkat, eszébe ötlik az építési szabályzat és máris öszeéll a kép, hogy miért nem kell fizetniük nekünk: szabálytalanul épített cserépkályha miatt volt lakástűz. Lehet később a bíróságon "

Bővebben erről itt olvashatsz: http://www.otthonmelege.hu/cserepkalyha_info5.htm#cserepkalyha_uj_bontott#ixzz2Qbp4DjwT

 

 

 Bizony így van. Engem havonta keresnek meg a biztosítási ügynökök a jobbnál jobb ajánlatukkal. Majd mindig elhajtom őket, de néha a szerződéskötés kapujáig jutunk. Ilyenkor kiderűl, hogy nem ők az ajánlattévők hanem én. Ennek ellenére  a 10 - 18 oldalas szerződésbe én egy  negyed oldalt se írhatok. Se kiegészítésként se észrevételként, sehogy.

 Pedig sokat nem írnák.Csak annyit, hogy lakástűznél  ha elektromosság okozza akkor a lakásban lévő kb 40 kötödobozból  2 -3 biztos nem szabványos. Ezt hogy melyik, nem tudom,  ha tudnám kicseréltetném.

 

A másik : ha a vihar összetöri a palatetőmet,  ne számítson a szélsebesség , meg bármi.

Gondolják direkte felmegyek a tetőre és  összetöröm a paláimat ?

 Így üzlet sohasem jön létre köztünk !!

Előzmény: BSzTom (1679)