BMW E 90 Creative Commons License 2013.04.15 0 0 13251

200 ezer Ft, 140ezer a fólia és 60ezer a munkadíj! Persze ki lehet hozni olcsóbban is, rossz minőségű fóliából, de aki csinálja azt mondta, hogy ezek az olcsó fóliák a lökhárítón nem maradnak meg tartósan! Ami azt illeti egy olcsó fóliából 100ezerből meg lenne munkadíjjal és anyaggal együtt, de én tartósat szeretnék és ez csak jó minőségű fóliával lehetséges! Pl. a 3M is egy nagyon jó minőségű fólia, ha ezzel csináltatnám 110ezer lenne a fólia és 60ezer munkadíj, így 170ezerből kijönne és jó minőségű fóliával, de itt jön egy de:), nekem a Hexis féle matt metál kék fólia tetszik, 3M-ből is van ilyen matt metál kék, de az világosabb és az annyira nem tetszik!

De így is ez a 200ezer egy nagyon jó ár, máshol rossz minőségű fóliából csinálják meg ennyiért, nekem meg egy nagyon jó minőségű fóliából lesz megcsinálva:), ebből a típusú fóliából a legtöbb helyen ahol érdeklődtem 350-400ezer körüli árat mondtak, kivétel egy helyet ahol 300ezret:). Van ismerősöm aki profi fóliázó, szépen dolgozik, eljött leméregette az autót, hogy mennyi fólia kell rá, mondta, hogy 60ezer a munkadíj, a fóliát pedig én rendelem meg! Most hétvégén lett volna megcsinálva, csak kifogytak a fóliából:), szóval most csúszni fog!

 

Előzmény: DnP (13238)