airmax90 Creative Commons License 2013.04.12 0 0 13198

én pl még ezzel a kocsival szinte el sem hagytam sajnos Bpestet 1-2 alkalmat leszámítva... és egy héten belül meg lesz az  5000km is és nem kért olajat. Amúgy a főnököm vett tavaly ilyenkor egy z4et n52b30 si motorral  130 000 km mel, egyből lecserélte természetesen az olajat és nem kért neki egyáltalán a köevtkező olajcseréig, 12 000 -et ment vele.  Szerintem ha BMW-t szeretnél és benzinest, akkor ez a motor egy jó kompromisszum, erős, nyomatékos, viszonylag jól fogyaszt. Bár sokan hitetlenkedtek itt is dizelfan kollégák, de a manuális 10-10,5 , az automata 11,5-12 között fogyasztott 95%Budapest és az utóbbi november közepe óta mérve. A négy hengeresek sem fogyasztanak sokkal kevesebbet és a különbség óriási.  Az autó nagyon tud menni, ha kell, de alapból nyugodt városi kis limuzin. Én nagyon javaslom az automatát, lehet papíron jobban megy manuális, de én ebből mit sem érzek, sport fokozatban meg pláne, arról nem beszélve hogy az esetek többségében mennyire praktikus főleg ha városban is sokat használod..

Előzmény: Törölt nick (13192)