D3m0o0 Creative Commons License 2013.04.11 0 0 2565

Itt is köszönöm szépen :) Haladok a dologgal, de még csak modellezés téren, motor még nincs választva és ezek alapján számolva se, csak maga a hajótest méretei fixek. Viszont egyelőre most a kormányzásnál ragadtam le, arról kaphatnék valami infót? Keresgéltem de használható dolgot nem találtam, bowdennel szeretném megcsinálni, meg is van az elv, a kormány 2 oldalához 2 bowden van kötve, a 2 lapát pedig összekapcsolva egy rúddal/léccel, és ezt a lecet mozgatom balra-jobbra a bowdennel. Na már most ebben az esetben ha elfordul, a léc közelebb lesz a lapátok tengelyéhez, rövidül az a táv, tehát a bowden meglazul. Vagy ez nem probléma? Esetleg ha van bármi egyszerűbb ötlet szívesen fogadom, és ha motorra is lenne ötlet egy kis egyszemélyes hajóhoz, annak is örülnék! (3020x1950mm, eddig műgyanta bevonat, motor, és szoknya nélkül 72kg, fa léc váz és farostlemez burkolat, acél hajtás váz, valami kemény műanyag?! szíjkerekek)
Esetleg ha magában a tervekben, a modellen valaki valami hibát észlel, nyugodtan szóljon, szívesen veszem :)
Üdv!

 
pár kép:

Előzmény: baltech (2558)