BMW E 90 Creative Commons License 2013.04.05 0 0 13109

Szerintem 3asban 120-nál biztos nem tolja ki a hátulját még vizes úton sem, nem egy M3-as BMW:)! Egyáltalán a 20d megy 3-asban 120-at:), nem figyeltem soha, hogy melyik sebességben mi a vége! Meg nem is ezzel kell mérni egy autó erejét, hogy mennyinél forog el a kerék, ha 120-nál elforog a kerék vizes úton, akkor ott lehet a gumival nem stimmel valami, hacsak nem egy 400le-s autóról van szó. Ha azt nézed a 20d eleve papíron jobban megy mint a 140 lóerős passat, még a 163-le-s is jobban megy, ha ez nem így van, akkor azzal az autóval valami nem stimmel:)! Ha nem ment sehova amit próbáltál, akkor lehet nem stimmelt vele valami vagy csak egyszerűen nem érezted, hogy jól megy, miközben meg jól ment, csak te másra számítottál illetve mást vártál. Azt, hogy fogják a ketyerék nem tudom mire érted, attól, hogy fogják az autónak jól kell mennie, ha meg arra érted, hogy 120-nál elforog-e a kereke, akkor annak lehet köze az elektronikához. Őszintén megmondom én még nem éreztem, hogy 120-nál vizes úton elforogott volna a kerék:), még a 30d-nél sem.

Előzmény: bömöhs (13108)