Skuy-IS Creative Commons License 2013.04.05 0 0 1106

Kavicsot dobtunk az állóvízbe...?Lehet....Oly fiatal se vagyok..37évemmel..

Találtam ezt a forumot,gondoltam-na végre itt talán oly emberek vannak,akik olvasnak..vagy legalabbis örülnek ha valaki ebben a szük körbe érdeklödik.

De sajnos nem.

Mi a baj a stilussal?Senkit nem sértettem-tünk meg...csak kifejeztem a véleményem ...vagy az baj?

 

Ez egy ilyen "kötögetös-nagymama"topic talán.,ahol van pár tag,kik egymással elcsevegnek,de köszönik nem kérnek pár új emberkéböl.Hisz mi ugyis csak kicsi-fiatal emberkék vagyunk.

Visszaolvasva,semmi kivetnivalót nem találok a stilusomban egyébként,ugyhogy nem értem min kell ezen felháborodni?

Segitséget kértem,de EGY reagáláson kivül semmiféle választ nem kaptam.

PL.nincs-ne is keresd ..felejtsd el..vagy valami?

De semmit se reagáltatok.

Persze hogy vicces ez igy!

Megtiszteltetek volna egy válasszal esetleg???

DE nem,hanem még felháborodás van?

Eddig vajon miért nem vetted-tétek a fáradságot,hogy irj 1 mondatot,hogy:Bocs,de esélyed sincs...

Nos,ennyit a segitökészségröl.

Lehet nagy gyüjtemény van,de a segitökészség mások iránt,akit nem ismersz,nos az hiányzik ugy tünik.

-----------------------------------------------------------------------------

Egyébként meg ostobák az emberek,hogy irracionális dolgokért adjanak ki töménytelen sok ft-ot...szutyok ikarusbusz??50 ért?vagy egy rozsdás holdjároért 5-10 ezret---Egy vicc...

ahogy egy autoskártyáért is vicc 10 ezret adni..Ez egyszerü sznobizmussá vált igy már.

 

Egyébként kerülnek elö a kártyáim innen-onnan...meg 5 paklit sikerült felfedeznem a pince lomtárába...sajna 4-böl 1-2 lap hiányzik...mind a 80 as evekböl való.

De már nem zavarok azzal,hogy segitséget keresek a potlásához.

Szkennelve megtaláltam öket a neten-majd fogom,kinyomtatom valami hasonló lapra(könnyebb találni hasonló papirt,mint kártyalapot)azt jó lesz az úgy is nekem....:-)

De hogy nem adok 5-10 ezret az életbe érte,na az fix:-)