Aknakukac Creative Commons License 2013.03.27 0 0 718

Sziasztok!

 

Január végén költöztem a barátnőmhöz,aki már egy éve egy panelban lakik.Még sosem volt gondjuk a csótányokkal,de az előző lakótára látott egyszer a falról lepottyanni valamit,és szerinte csótány volt.Pár héttel ezelőtt mi is láttunk egy ilyet a szobában,csak az íróasztalról.Nem néztük meg,mert nem gondoltuk hogy valami bogár.Ma este viszont mentem ki a fürdőbe,kapcsolom fel a villyanyt és egy csótány futtot be a mosógép alá.Rögtön elkeztük bújni barátnőmmel a netet hogy mi a teendő.Olvastunk házi praktikákat: citromlevet,hámozott uborkaszeletet és szódabikarbónát cukorral.Mivel ezek voltak itthon,így raktunk pár helyre.Nedves csövek a fürdőben,WC,szellőző a konyhában,szobában a sarkokba stb. Kb 10 percel később,mikor kimentem a fürdőbe, megint ott volt,de ezúttal sikerült elkapni a papucsommal. Az lenne a kérdésem hogy ezek a házi praktikák várhatóan mennyire fognak beválni?Az utolsó 5 oldalt végigolvastam a fórumon,de ilyen témát nem találtam,viszont hirtelen csak ezt tudtuk megcsinálni.Nem tartok tőlük különösebben,csak nem éppen gusztusos látvány,és ilyesztő ahohy ilyen gyorsan mozognak.Persze ha kell akkor szakemberhez fordulunk,de ahogy olvasom,alaposan körbe kell nézni egy korrekt szolgáltatásért.Bármilyen tanácsot szívesen fogadnék,mert már most sem szívesen alszom elennek hatására, és hamarosan kezdődnek a vizsgáim.

 

A válaszokat előre is köszönöm.További szép estét/napot.