Skuy-IS Creative Commons License 2013.03.21 0 0 1085

Igen,ez az amit én keresek:-)Sok csatát megélt pakli az enyém is:)Kár hogy nem akarsz megválni töle :-(Ellenben egy jó hir,hogy ma a régi fotoim közt 3 lapja elökerült a rallysnak..ugyhogy már csak 4 lap hiányzik..Na meg a masik jó,hogy egy régi NDK-s repülös artya pakli volt a régi fotok közt..egy repülös kártya..hiánytalanul,mind a 32 lap egyben..közte 3 hiányzo lap....örültem mikor megláttam-de lelohadt a mosolyom,mikor megl´ttam hogy csak 3 lap:(Na de most kapok egy pár paklit a sogoromtól-40 éves,nem tudja milyenek,de odadja mindet ami van...ugyhogy most 2 hét mulva kapok valamit:-)Juhéjj!Meglepi-azt mondta szülinapomra megkapom...ami most lesz:-)Ez az NDk-s kárty...ezt anyumék hoztak nekem 1986 ba ndk-bol .....azt hittem már rég elveszett!!Miket talál az ember a pincébe a kacatok közt:-)

 

ami off:Hogy elökerüt a régi legokészlet is-elöástam...a magyar lego utánzat:-)hehe..jo poros,De ahogy nézem vaterán többet adnak érte,mint a sima legoért.

amit ma elöástam még a pincéböl,az egy szatyor kézzel festett játék katona....Elastolin gyártmány.....megdöbbentem..vaterán 3000 ft darabja,de egy 22 db os készletet 110ezerért árul valaki....nekem kb 40 db van a szatyorba.....kincset találtam a pincébe ma:-)Ja--és az egy szatyor régi machboxot nem is mondtam...

 

Javaslom a régi kacatok közti kutatást:-)

Ma jó napom volt:-)

Előzmény: Hammer (1084)