Katisza Creative Commons License 2013.03.19 0 0 937

Sziasztok! Végigolvastam /szinte/ az egész fórumot és sok segítséget találtam, köszönöm! Mi a szeptemberi nyaralást tervezzük, sajnos elég "rohanós" lesz, ugyanis 1 hét autóbérléssel Los Angelestől as Vegasig, majd Vegastól repcsivel Big Island, ahol szintén egy hetet maradunk. Amit mindenképpen szeretnénk csinálni Hawaiion, az a snorkelezés (olvastam, hogy kajak bérléssel csodás helyekre el lehet jutni ahol a víz alatti világ fantasztikus) éjszakai úszás mantákkal, vulkán nézés, nemzeti park és persze strandolás, pihenés. Tudom, hogy nagyon kevés ez az egy hét Hawaiira, de párom max. ennyit tud távol lenni... Mit ajánlatok, a sziget melyik részén válasszunk szállást, ahol lehet úszni,snorkelezni és szép vízi állatvilág van ill. korallok? Nekem ez a mindenem, imádom a halakat,teknősöket,cápákat,rájákat...ezért kicsit félek is, hogy Hawaii csalódás lesz, ugyanis az elmúlt 2 nyaralásunkat a Maldívon töltöttük, ami fantasztikus volt, de mást is kell látni, nem mehetünk mindig ugyanoda... :) Köszönöm szépen előre is a segítséget!