BaalNT Creative Commons License 2013.03.17 0 0 66

Sziasztok!

Egyetemista vagyok, és a hypertonia ( magas vérnoymás) lelki hátterét kutatom, viszonylag új megközelítésben.

Szeretnéma segítségeteket kérni, nagyjából húsz percre!

https://docs.google.com/forms/d/1J2NzR6DScmAr2AszIOYDmczYpDGCJ2VIAn-6b7_UglE/viewform

Ezért a 20 percért "cserébe" egy tájékoztató jellegű személyiség elemzést tudok nyújtani. Tehát amiért segítetek nekem a kutatásban, én segíthetek pár hasznos tippel, hogy konkrétan mik azok a személyiségbeli dolgok, amik esetleg kihathatnak a vérnyomásotokra, és itt most nem csak ilyen közhelyekre gondolok hogy "túl stresszes életet élsz" vagy "ne dühöngj annyit". Ugynais a hypertonia lelki háttere ennél sokkal összettebb, van hogy látszólag nyugott emberek is szenvednek ebben a dologban, én most pont ezt kutatom.

Persze ha csak szimplán segíteni szertnél abban,  hogy a tudomány hatékonyabban felvehesse a harcot a  néma gyilkos ellen, annak is nagyon örülök!!! A teszt kitöltése után lesz egy email cím, akinek kérdése van az eredményeivel kapcsolatban, az legyen szives oda írjon.

Előre is köszönöm a segítséget!
Ja és még annyit, hogy a kérdőívet egyedül töltsd ki, mert ha mások figyelik amit írsz az ront a validitáson!