ghepard Creative Commons License 2013.03.15 0 0 54

Hát akkor rendben. Csak azért kérdeztem, mert írtad, hogy kerekezel. Nekem az is betett a prosztatának, de azt is normális működésre bírtam mindenféle gyógyszer nélkül (34 éve nem járok orvosokhoz és gyógyszert se szedek, gyógyteát se). Na mondjuk, mivel szedsz valami gyógyszert a vérnyomásra az ugyanazt a hatást a prosztatára is hozza. Mert az nem úgy működik, hoyg most ennek a sejtnek ezt fogom csinálni, annak meg azt, vagy azt nem és ezt stb. A gyógyszer nem ilyen okos.

 

Lehet az is, hogy már nem olyan rugalmasak az ereid. Így a szív a visszaérkezett hullámokból tudhatja, hogy nem szabad úgy vernie és nyomnia a vért, mert akkor felszökik a nyomás. Így tehát lelassul, de a nyomásod egyre csak nő, mert keményebbek az ereid, hajszálereid. A testben kb 95ezer km érhálózat van, tehát óriási felület. Csak maga a tüdő kb 100 négyzetméter (de ennek csak egy kis részét használja a legtöbb ember)... Ha ez se a probléma, akkor valami más is lehet. Gyakorlatilag majd mindegy, a jó (vagy az egyre jobb) légzéstől javulásnak kellene beállnia Nálad is - legalábbis elméletben. A gyakorlat a Te kezedben van. Még válaszolok a másik sorstárs hsz-ra és amint lehet még talán ma írok egypár sort, hogy hogyan lehetne nekimenni és miért......

Előzmény: bindera (52)