samcro Creative Commons License 2013.03.09 0 0 10792

Szia!

 

 

Köszi a választ, nagyjából én is így értelmeztem a helyzetet.

Azért eléggé el vagyok kenődve, most mi a a fene lesz, 33 éves vagyok azért ezt a helyzettel kellene kezdeni valamit. A reumatológus azt mondta szedjek milgammát és kész.

Gondoltam megműtenek, aztán majd megy minden tovább a régiben. Bár már voltak gyanús jelek, a műtét után én az ágyról sem szállhattam le derékszorító öv nélkül - míg a betegtársak ilyet nem hordatak -, ezt a műtét után vagy 5 hónapig hordani kellett, illetve most novemberben visszaparancsolták rám. Az igaz, hogy az első mri a műtét után a műtött sérv melett még mutatott egyet a négyes csigolyánál csigolyacsúszással együtt. Valószínüsíthetőén ez a mckenzie tornának köszönhetően némileg visszahúszódott és már a kontroll mri"csak" kiboltosulásnak van feltüntetve, de már a 4 csigályánál mindkét oldalt foramen szükület van, a 3. korong is el van lapulva, + a 10-11 -es nél is kiboltosulás van, lumbális lordosis kiegyenesedett. A műtéti szegmentumban kissebb fokú hegesedés figyelhető meg. A család nem hagy békén, hogy menjek vissza az operáló sebészhez hátha van valami ötlete csak "úgy több szem többet többet lát alapon".

Előzmény: GeriSoft07 (10789)