samcro Creative Commons License 2013.03.09 0 0 10788

"írt fel egy gyógyszert,ami Mo. -n már csak egy helyen szerezhető be. Ez a gyógyszer a Tilcotil"

Ez elég érdekes, mert ezt a gyógyszert "Tilcotil" bármelyik gyógyszertárban be lehet szerezni -legalábbis saját tapasztalatom szerint-, én már jó néhány dobozzal elfogyasztottam, belőle,  mindíg van ithhon belőle vészhelyzetekre. Nekem egyébként krónikus ínhüvelygyulladásra írják ki.

 

Más

 

Van valakinek tapasztalata a postlaminectomiás syndroma -val.

2012.03. -ban volt egy lumbalis discectomiám, l5 jobb oldal, kiszakadva (flavotomian keresztül, flavotomia instrasp. ligamentotomia + foraminotomia). Azóta tökéletes soha sem volt a rendszer de november elejétől kifejezettem rossz a helyzet, erősen zsibbad a jobb lában + a bal is enyhén, fáj a derekam + lábam, nem nagyon tudok állni egy helyben, + ülés sem egy leányálom. Készült kontroll mri, ami a reumatológus szerint olyan eltérést nem mutat amit műtéti indikációként lehetne megemlíteni, de azért a képek alapján a tökéletestől elég távol van a gerincem. Diagnozisként a postlaminectomiás syndroma -t tüntette fel és annyit mondott hogy ez a gerincem instabilitásából adódik. Írt fel gyógyszert (alfamin) de nem váltottam ki mert már ez a negyedik fajta amit felír de az előző hármat sem bírtam szedni 3 napnál tovább mert a gyomrom kész  volt (reflux) tőlük. Adott egy beutalót az operáló idegsebészhez, de a végén azt mondta, hogy nem szükséges elmennem.

Akinek van tapasztalata kérem oszza meg!

 

Előre is köszi

 

Előzmény: Torpi87 (10777)