Szeleszte Creative Commons License 2013.03.08 0 0 57201

Gina:

 

Köszönöm, hogy elmagyaráztad, nem tudom hogy működik még ez a hőgörbe dolog. Sajnos akkor valószínűleg még mindig nem repedt meg, mert tegnap előtt 36,1 volt, tegnap 36,3, ma: 36. Normális, hogy a 19 napi: 35,9 hez képest még mindig nem emelkedik 37 felé? Amúgy már tegnap tegnap előtt volt egy kis vizes folyásom....

 

Tojásfehérje: hát ciki vagy nem ciki, de tegnap együtt voltunk a párommal és azóta folyamatosan folyik vissza (elnézést azoktól akiknek ez már hátborzolgató) de így meg abszolút nem tudom megkülönböztetni, hogy melyik melyik...

 

szegedi lány:

Szerintem ha ilyen szépen áll a ciklus minden adatott. Nekem is múlthónapba 30 napra jött meg, de én ráraktam a barátcsrejét és most úgy veszem észre hogy tolja kifele a ciklusom:(((  Múlt hónapban 17 dik napnál már volt tojásfehérjém most meg itt vagyok a 23-dik ciklusnapon és még semmi...

Remélem nektek is összejön, szurkolok nektek. Amúgy örülök, hogy te is szegedi vagy, mert ha véletlen egyszerre lennénk pocaklakosok járhatnánk együtt a kötelező vizsgálatokra:))))

 

Előzmény: b.gina (57197)