kulci Creative Commons License 2013.03.07 0 0 132628

Estét az Úraknak!

 

Hétfőn egy kicsit megkergettem a kocsit. Kb 10 km-en keresztül 190-200 között a mutató átlagfogyi 20 körül :))

Újratankoltam és nulláztam a fogyimérőt és meg kell hogy állapitsam hogy jót tett a kocsinak. Mivel én 90 százalékban kemény belvárosi használatba használom igy a fogyasztásom 8,6 körül volt mindig most lement 7,4-re és úgyan úgy használom, sőt szégyen szemre madaras kutnál tankoltam a szokásos Shell helyett. :(

 

Volt már úgy valakinek, hogy reggel nem akart indulni az egyik henger? Ha fél alá ment a muntató akkor nekem mindeg ezt csinált az útóbbi időben. Azt mondták, hogy az ÁC pumpa elkoszolodot és nem szívja fel a benyát. Fiatnál érdeklődtem 70 körül monták a cserét, de elötte ajánlottak, hogy van valami regeneráló programi amit le kellene futtatni a kocsin. Na elkeztem a Shellnél tankolni a nem túl olcsóbb benzint és azóta semmi baja a kocsinak. Indul nem dadog megy mint az állom. Valakinek valami ötlet, hogy mi lehetett a baj? Mert most oké, hogy jó de azért piszkálja a fantáziámat a dolog.

 

Csak reggel csinálta és kb 3-4 mp.-ig. Menet teljesítményét nem befolyásolta menet közben, nem dadogot, nem rángatot, nem ingadozott az alapjárat