freyya
2013.03.06
|
|
0 0
116
|
Nem azért hanyagolom, mert jobban tudom, hanem mert az eredeti sorrendben nem mindig sikerül. Például az a vagy o hiragana jeleknél, ha a keresztvonásocskát húzom meg legelőször, akkor nem feltétlenül fér alá már utána a többi. Így meg ha a végén teszem oda, minden gyönyörű. :) |
Előzmény: Bela_Vak (114)
|
|