freyya Creative Commons License 2013.03.06 0 0 116

Nem azért hanyagolom, mert jobban tudom, hanem mert az eredeti sorrendben nem mindig sikerül. Például az a vagy o hiragana jeleknél, ha a keresztvonásocskát húzom meg legelőször, akkor nem feltétlenül fér alá már utána a többi. Így meg ha a végén teszem oda, minden gyönyörű. :)

Előzmény: Bela_Vak (114)