freyya
2013.03.06
|
|
0 0
113
|
Nézem a hobbikat az első lecke végén. Egy-két kivétellel szinte mind jövevényszó. A teniszt és a focit még értem, de létezik, hogy a japánok se nem táncoltak, se nem futottak, amíg nem találkoztak az angolokkal? A filmre meg van saját szavuk. Elég fura. |
|