freyya Creative Commons License 2013.03.03 0 0 112

Azon azért elgondolkodtam, hogy ha valaki gyönyörűen, a tankönyvekben ábrázolt módon rajzolja a hiraganákat, az vajon a japánoknak is olyan furcsa-e, mint nekünk az, ha egy felnőtt ember pontosan ugyanúgy formálja a betűket, mint ahogyan az iskolában hatévesen megtanulta.