muhhhaha Creative Commons License 2013.03.02 0 0 63

Alfika!

Akkor lássuk a telenortól kapott sms-t:

Mostantól havidíjmentes Mobil Online Start díjszabása szerinte internetezhetsz, belföldi naptári naponkéntaz első 1000kb 299Ft, utána 4.9Ft/100kB.

Telenor

1. Ki kérte a telenortól a ezt a csomagot?

2. Ki engedte meg, hogy a belegyezésem nélkül aktiválják a telefonomra?

3. Miért aktiválnak a telefonomra a beleegyezésem nélkül egy csomagot, ha előtte egy nappal lemondtam ugyanezt, azzal a külömbséggel, hogy az fele ennyibe került? Vagy nem elég egyértelmű a sok agyhalott számára a telenornál, hogy ha az ember lemond valamit, akkor az valószínűleg nem kell neki, de még dupla, tripla, esetleg százszoros árért sem?

4. Mi van, ha nem olvasom az sms-eimet, vagy ha a gyerek épp játszik a telefonomon amikor jön, és kitörli véletlenül?

5. A Telenor részéről egy elküldött sms az egyenlő az azzal, hogy nekem kell Mobil Start online csomag?

6. Miért nincs az sms-ben benne, hogy ahhoz, hogy ne ezt a csomagot használja a telefon wifi helyett, be kell telefonálni és lemondani? (Azt amit meg sem rendeltem)

7. Mondd az miért van, hogy amíg Klikk csomagom volt, addig amikor wifit látott egyből ráállt, és azt használta, most meg nem?

8. Mi van ha előfizető vagyok, és hónap végén derül fény a telenor csalására? Tízezreket bukok?

Alfika te meg válogasd meg a szavaidat, vagy inkább jó mélyre ásd el magad amíg egy ilyen lehúzós geci banda szekerét tolod. Ja és beveheted bő nyállal...

Előzmény: Alfika (62)