ghepard Creative Commons License 2013.02.25 0 0 496

Nem tudom, Ikrek18 ide e néz még valamikor. A magam véleményét írom. Én se láttam jól a sötétben, de sok ottléttől sokkal jobb lett a sötétben, szürkületben való látásom. Mert óriási különbség van, ha a sötétben be vannak csukva az ember szemei (alszik, vagy tenyerezik) - és mikor nyitva vannak és látni akar. Ha látni akar, akkor máris gyakorlatozik a sötétben és edzi a pálcikákat meg a csapokat is természetesen. De a pálcikák fontosabbak a sötétben való látáshoz, ehhez szakosodtak. Ha nincsenek használva, akkor nem is tudnak egy idő után rendesen működni. A mai modern ember szinte mindenhol világít és így a pálcikákra egyre  kevesebb szükség van. Ez aztán sok bajhoz vezethet. Persze olvasni, hogy örökletes, meg A vitaminhiány stb stb. Én ugyanannyit eszek iszok és gyakorlatilag ugyanazokat a dolgokat. Tehát nem azzal értem el a javulást, hogy sokkal több A vitamint ettem. Az tiszta felesleges is és még bajt is okozhat.  A feleslegtől a szervezet úgy is meg akar szabadulni.

 

Úgy érted, hogy rosszul láttál a szürkületben és egyszercsak ez abbamaradt és most jól látsz?  Ha így van, valami csak hatott. Valamilyen körülmény, az lehet lelki eredetű is stb.....

 

A testet mint egészet kell figyelembe venni. Minden ami történik velünk az kihat az egyes szervek működésére, s így a szemekre is.....

Előzmény: Rennie83 (495)