hun005 Creative Commons License 2013.02.21 0 0 120

Köszönöm.

 

Nem szeretnék általánosítani mert ugye az nem helyes hozzáállás de egyszerűen fenntartásaim vannak a szerelőkkel kapcsolatban.

Persze ez nem azt jelenti hogy én akarom megjavítani csak...

Egy adalék igaz nem hűtőről volt szó hanem gázkazán.Kijött a tipus hivatalos szervizese majd megálapította 5000-ért hogy valószínűleg

a gázszelep vagy a vezérlőelektronika a rossz.Közben jártam keltem különböző fórumokon ahol felvetődött az elektronika fázishelyes működése.

Láss csodát a kazán konnektorát fordítva kellet bedugni az aljzatba és máris elindult.Mint említettem nem azt akorom mondani hogy mindenki ilyen,hogy

vagy nem ért hozzá,vagy "nem akar"de azért nem szeretnék súlyos ezreket elkölteni hogy hülyére vegyenek.

Nos az ajtószigetelés jóságát hogyan állapítsam meg mert látszólag jól zár az ajtó.Azt sem tapasztalom hogy a gumi meg volna keményedve.

Milyen tipust vagy gyártót ajánlanál,mindenképpen kombi kellene ha lehet felülfagyasztós mert nekünk valahogy az jött be eddig:)

De ahogy látom mostanában inkább az alulfagyasztósok kerülnek túlsúlyba,mintha a gyártók azt preferálnák jobban.

Mondom tovább hogy mik az elvárásaim:)

A hűtő része legalább akkora legyen mint ennek 290L+70 a fagyasztó.

Teljesen No frost azaz ne kelljen semmit csinálni vele,ilyet viszont A+++-osban nem is láttam vagy ha van akkor csillagászati áron.

Meg aztán az ára,max 150 de ilyet ezekkel a paraméterekkel nem igazán találtam:)

Egyébként Gyöngyös mellett egy településen található a szerkezet.

 

Üdv

 

hun005

 

Előzmény: interlevin (119)