samcro Creative Commons License 2013.02.17 0 0 10722

Üdv!

Én is hasonló cipőben járok, 2012.03. műtét rupturált l5 discus hernia. Műtét után kb 3 hónapra nem tudtam felálni egy székből mert 10 alkallomból 9 -szer olyat nyilalt a derekamba, hogy sokszor a földön kötöttem ki, nem igazán foglalkoztam vele, gondoltam műtét után ez még belefér, jött a nyár naponta jártam úszni, szépen egy hónap alatt ez a panasz elmúlt. Szeptember vége panaszok újra kezdődtek, annyira nem volt vészes nem foglalkoztam vele. Karácsony előtt már fájt a derekam is nagyon zsibbadt a jobb lábam + már a bal is, vissza reumatológia. Kaptam 4 injekciót (GUNA MD LUMBAR) + lágylézeres kezelést hetente egyet, nulla eredménnyel, irtak fel még gyógyszereket de ezeket 3 napnál tovább soha nem tudtam szedni, kiírtak úszó + masszásjegyet, masszáson egyszer voltam útánna panaszaim jelentősen fokozódtak (jobban zsibbad a lábam + a masszás után legalább egy hétig minden reggel úgy keltem fel mint akit derékba törtek), ide nem mentem többet, úszás sem volt olyan mint a nyáron, de ide kétszer jutottam el, a második alkalom után hazafelé jól megfáztam (most éppen egy erős gégegyulladással és mandulagyulladással ülök itthon és falom a lóadag antibiotikumot :) ).

Kiírtak még mckanzie tornát, na ez minimális eredményt hozott (jobb lett a mozgásom, zsibbadás + fájdalom maradt).

03.04.- re van időpontom mr -re, fogalmam sincs mi lesz utánna, az már valószínűsítem, hogy a sebésszel való találkozás elkerülhetetlen.

A héten még megkérdezek egy akupunktúrás orvost, hátha van valami ötlete.

Előzmény: ptundy (10709)