RooDee Creative Commons License 2013.02.12 0 0 79285

nem tudom mikor kerult bele, mert én igy vettem meg joval áron alul az autot. én tettem már rá gépre, mert az előző tulaj enyhén szólva annyit értett az autoszereléshez, mint VV Seherezádé a DJ szakmához :) hengerfejet biztosan lehetett volna javitani, de könnyebb volt lehuzni az oreget :) egyik ismerősöm Audijábol Koroncón csináltak ismét autót, mert a szlovákiai szerelők csak jobban hazavágták. már bocs, én is szlovákiábol vagyok, de ezek tényleg nem értenek semmihez :) szoval akit ajánlottak az http://www.bogardiautohaz.hu/?p=kezdo ők közel is vannak, nem tudom kinek mi a tapasztalata veluk, de első körben őket ajánlották, csak mielott elvinném a vasat, tisztában szeretnék lenni a hibalehetőségekkel, és a hozzávetőleges javitási koltségekkel. :) mert ha az adagolo vezérlőjét kell csak cserélni akkor az mégiscsak olcsobb, mintha az egész adagolot kicseréltetnék velem itt valahol, aztán volt rá példa, h anno alfán cseréltem valamit, nem lett jo, de akkoris kifizettették velem, minthogy inkább visszategyék a régit és tovább keresnék a hibát :( :) gondoltam én is a vezérlésre, h ott is lehet hiba, de a gép adagolot dobott ki, ugyh első körben ezt kéne letesztelni.. nem tudja valaki kb mennyibe fáj egy elektronika rá? am az lesz, h amint pénzemnél leszek átnézetem az egészet.. nem szeretnék valahol a messzeségben az ut szélén maradni :) csak az kb április május, szoval addig egyenlőre az a cél, h az auto visszakapja az erejét :) bár mondom igy is lehet vele közlekedni, nem fustöl, indul is rendesen, de mire elérem a 90et eltelik akár 1 perc is :D ha nem tobb :S :D fogyasztás is 8-9 koruli egyenlore.. ennek is kevesebbnek kéne lenni, ha jol tudom :) Koroncói szervizről tudtok valamit? :)

Előzmény: cs!rke (79283)