ghepard Creative Commons License 2013.02.12 0 0 1282

Hát az igencsak nagy hangerő. De mivel kb 75dB a hallásküszöböm, hogy halljak valamit, akkor legalább 30dB-lel többet kell bevinni. Tehát nekem az hallás szempontjából nem olyan sok, de persze a sejteknek már sok. Még a feleségem is sokszor bejön a másik szobából, ohgy egy kicsit halkítsam, mert zavarja - pedig a füleimen vannak a hallgatók. Itt a 2004-es kalandomról írtam a 1177 és a 502 hsz-ban is. Kb 20 év után (mikor már a szekrényben volt a hallóka) az az ötletem támadt, hogy fülhallgatót szeretnék karácsonyra. Már december 3-án megvolt és használtam is. Tizenkét nap múlva már annyira összerázott, hogy nagy baj volt, azt hittem szétpattan a fejem. Mire rájöttem, hogy mitől van,már egy kicsit késő volt. Hiába hagytam abba a hallgatást - nem akart elmúlni a feszület és a gyulladás, dugulás, vagy mi. A fiam bevitt a készültségibe és ott is fogtak. De végülis valahogy segítettem magamon a nővérke segítségével, akitől kértem valami cuccot és éjjel sikarült feloldani a nyomást. Még ma is hihetetlen, mert rögtön másnap műteni akartak - de reggel a dokin láttam, hogy meglepődött az állapotomon és már nem mondta, hogy......

Előzmény: kick75 (1281)