airmax90 Creative Commons License 2013.02.12 0 0 12715

Látom, itt már többek jobban tudják az autóm fogyasztását, mint én mert az off autójuk off ccm mel X et fogyaszt... :))) Szóval kérdésedre a válasz: Nem tudom pontosan mert nem annnyira  nézegetem, de pl hétvégén mentem a nulláson kb kb 120-al és olyan 6-7körül állhatott. Én nem vagyok teljesen benzin párti, én azért választottam ezt a motort, mert ehhez a felhasználási körülményhez és az igényeimhez ez tűnt a legjobb ár-értéknek. Ennyiért nem tudtam volna ilyen makulátlan állapotú hat hengeres dízelt venni, és (nem akarok senkit megbántani, saját személyes vélemény!!!) a négyhengeres dízelnek nekem nagyon nem teszik a hangja, a remegése,traktor fíling, nem az én világom, és akkor még ott volt a várhatóan kevesebb para a benezines felé a sok városi használat miatt.  Nem szabad összehasonlítani a benzinest a dizellel, felesleges a nyomatékról meg lerőkröl vitázni, maradjunk annyiban, hogy másképp kell vezetni. Az viszont igaz, hogy azért a benzines motorokkal is lehet probléma, igaz jóval kevesebb mint a dízellel. Keress csak rá a neten a motorkódokra, fogsz találni...  A faceliftes 25i biztos jobb autó, de amiikor én vettem, majdnem 2x annyiba került kb ugyanannyi km mel és felszereltséggel, igaz 3-4 évvel fiatalabban. Döntsd el mennyi a keret (maradjon azért a zsebben) próbálj ki egy 20d-t is szerintem, a 20i, 25i mellett, de mindenek előtt az autó állapota döntsön.

Előzmény: Jegyzőkrém (12708)