ZsuR Creative Commons License 2013.02.11 0 0 2504

Ma sikerult megneznem vagy nyolcszor a videot... a vegen a regetezest nem mutattak nagyon reszleteiben, de nem hiszem, hogy gond lesz kitalalni, hogy hogyan.

 

A receptet leirtam - hat szotarazni kellett hozza, mert semmit nem beszelek franciaul.

 

Ez a egyik resze: negy korong, hazelnut dacquoise ... no mire ezt megtalaltam a kiejtes utan... :))

A ganachesal jo baratsagban vagyunk, az nem okoz gondot - de a chocolate decadence uj, meg nem csinaltam - nem hiszem, hogy gond lenne.

 

Aztan ott van egy mogyorokrem -ami egyszeruen a piritott es hamozott mogyoro finomra orolve cukorral... de folyos volt a videon...  hogy ez mitol lesz?  Van egy olasz neve, amit meg nem ertettem meg.  Holnap - ha nem felejtem el - megkerdezem az olasz kolleganomet. Hatha...

 

 

Az osszeallitasa mar nagyobb odafigyelest igenyel majd - oruletes milyen precizen csinalta a cukrasz! 

 

Szoval a retegek:

4 hazelnut dacquoise 

1 ganache

4 chocolate decadence 

2 hazelnut cream

a tetejere meg jon folyekony ganache...

 

Az oldalat meg daralt mogyoroval vonjak be.

 

Az egesz torta 15 cm atmeroju - es ha megveszem, 60 dollar, plusz szallitas :))...

 

 

Nem tiszta, hogy a negy chocolate decadence hogy van retegezve, mi van koztuk.  Meg at kell neznem a videot egy parszor - a tobbi tiszta... azt hiszem :))

 

 

 

Előzmény: ILDIKONL (2503)