ILDIKONL Creative Commons License 2013.02.10 0 0 2501
Lanyok, koszi a jokivansagot!IUS a segitseg jonni fog! A Holland tortavorumra irtam, es segiteni fognak . Gondolom dimenzios dolgokat akarsz belole formazni. Ez dusszasztott rizsbol keszitik. Erre gondoltal?Cerub v. cerubeas vagy mi a neve a masszanak Sztem Marshmallowval keverik /olvasztott/ de gyorsan kell vele dolgoznod mert hamar kot. Mar olvastam rola. Lenkeeknel nezd meg a forumon, sztem meglehet ott a recept. Mas rizsesrol nem tudok sajnos egyenlore.Lanyok, ide beteszem a PIPING-GEL receptjet amit az NL forumrol forditottam le. Sztem otthon sem lehet olcso ha keszen veszitek. Itt, kb 5-6 Eu. egy kesz kistegely.PIPING GEL Hozzavalok: 75g feher finott finomszemcses kristalycukor,  1 ek kukoricakemenyito, 60ml citromle , 60ml viz, Elkeszitese:Tedd a kukoricakemenyitot es a cukrot egy kislabosba. A citromlevel es a vizzel csomomentesre keverjuk.Kozben a gazra tesszuk magas fokozatra  melegiteni alando keveressel amig elkezd foni es surubb  lesz.Ekkor beleteheted a szinezo pasztat illetve keves! folyekony etelszinezot. Ha tul surunek talalod a celodhoz akkor keves vizzel higithato meg. Eltarthatosaga: Egy legmentesen lezart dobozban es hutoben tarolva kb 1 honapig elall. A piping gelt TORTAZASNAL "hasznalod : Pl  mint eheto  ragaszto,    de fooleg VIZ-effektust, hatast  alkotva.      Pl: to, folyo uszodaviz, stb  /Eheto fotoprintek,  marcipan es fondant rogzitesehez is alkalmas. Recept innen valo forditas:  http://www.deleukstetaarten.nl/recept/23/Piping+gel/                                  Kellemes es szerencses tortazast!