Blazs_A4ABC Creative Commons License 2013.02.03 0 0 79127

Első sorban attól függ a lista hossza, hogy van-e beépített erősítőd vagy nincs.

 

Ha nincs és a két DIN csatidon van 4 db hangszóród, akkor bármlyen 1-2 DIN-es fejegység játszik.

 

Ha van gyári erősítő és azokon pici csatlakozókon várják a jeleket, akkor a komolyabb Blaupunkt egységek a befutók (a gyári Audi fejegységek valójában Blaupunkt gyártmányok voltak azokban az időkben).

 

Nekem MP58-asom van, MP3-at játszik CD-ről vagy USB-ről, joystick nemtom van-e hozzá, de drágáért létezik hozzá Bluetooth-os kihangosító szett(az USB-re köthető).

Az LCD-je monokróm, de a háttér színe RGB LED-es, beállítható akár teljesen vörösre is. A gombok fix vörösen világítanak, kivéve a tekerőgomb közepét, az ugye kékpont (-> Blaupunkt :D).

 

 

http://www.autohifibolt.hu/index.php?P=keres&S=3&T=&GY=7&TXT=&AMN=1&AMX=9999999&FKAT=3&AKAT=97&TID=10395&TN=Blaupunkt%20New%20Orleans%20MP58%20,%20NewOrleans%20MP%2058

 

Mivel nem új talán már árban sem olyan durva (amikor én vettem, még 40+ ezer volt :( ).

 

Mivel nem tűnik értékesnek, így senki nem fogja piszkálni. A tolvajok jobban ismerik a fejegységeket, mint mi, ez még/már nem az a kategória, amiért érdemes beb@szni az ablakot és utána futni... ;D

 

Üdv

 

Balázs

 

Előzmény: H__G (79122)