ghepard Creative Commons License 2013.01.31 0 0 491

Hát igen, gyakorlatilag 4 éve nézegetem azt a táblát olyan 2-3percig. Hányszor az járt a fejemben, hogy átmegyek a másik felére (3 úton kellene átvágnom - 6 sáv, nagy forgalom) és megnézem magamnak azokat a számokat, de lustább voltam annál. Felemelő érzés volt, hogy megéltem azt a napot mikor tényleg láttam is azokat számokat. Te is egyszer a másik topikban említetted, hogy aki uralja a légzését - uralja a testét is.  Sose gondoltam volna, hogy a légzéssel egyszer ennyire fogom tudni uralni a látásomat. S mégcsak ezzel az elején vagyok, még csak próbálgatok, kisérletezgetek, hogy mit, hol, hogyan stb.... Mi lenne, ha ezt az ember mondjuk két nap tudná űzni egyfolytában - lehet akkor már úgy rákattannának a szemek a mozgásra, hogy innentől menne nekik maguktól is....... Mindenesetre ez egy újabb dolog, ami előbbre vihet...... Innentől már úgy állok a gerelyhez (mert ott aztán derekasan próbálgatom a légzést), hogy azzal a látásom is javítom - ha az idén többet dobok, mint tavaly - akkor jobban is fogok látni egy kicsit.......

Előzmény: Semmisem (490)