kékkenguru Creative Commons License 2013.01.30 0 0 10684

Szia Anikó!Visszaolvastam....szép story!Az én munkáltatóm közölte nem aszisztál tovább az állapot romlásomhoz,ha nem megyek el közössel menjek betegállományba....ez augusztusban volt..Könnyitett munkát ideig-óráig kaptam,a kedves kollegákra való hivatkozással....megértem én,hogy ők nem dolgoznak helyettem,de köteles a cég könnyitett munkát adni!!!!!!!!!!!Ha pedig nem akar akkor küldjön el indoklással.Engem orvos nem látott,csak amióta itt dolgozok....volt,hogy szivattak tudták mi a helyzet mégis pakoltattak,még ki is röhögtek....keressek más munkahelyet.....itt folyamatos emelés,pakolás van 8-9 órán keresztül   karton/óra ami annyit tesz,hogy a faraklapot leemeled és az összes boltban található terméket amit kér a bolt rápakolod kézzel,és viszed a kis villás targoncádon...ha 20 cukrot kér akkor 20 szor 10kg emelsz 5 perc alatt,és rohansz a következő termékig mert teljesitménybe vagy...és ez csak 1 termék....a raklap egész ásványvizre még 1 méter cuccot fel kell pakolni a kamion kihasználtság miatt.Ami ,csak a kekszet emlitem 12,5-kg....csak azért irom ezt le mert ebbe mentem tönkre....ha bizonyitható lesz a foglalkozás körbe történő egészségromlás akkor talán még életjáradékra is jogosult lehetek....nem fogom ennyibe hagyni mert megoldhatták volna...jelenleg fülük botját se mozditják....az üzemorvosnak kell majd alkalmatlannnak nyilvánitani a papirok alapján amit persze nem akar....azt mondta műttessem meg magam aztán lehet dolgozni az ügyvédem azt mondta,ha genetikai akkor lesz csak gond....a családba senkinek nincsenek ilyen problémái....nem tudom azt hogyan vizsgálják....a pert pedig táppénz alatt nem lehet elkezdeni mert eszük ágában sincs indoklással felmondani ez neheziti mégjobban a helyzetemet.Ajánlottak összeget,de az amúgy is járna az éveim után...