SábaKirálynője Creative Commons License 2013.01.30 0 0 3572

Sziasztok!

 

Rég jártam errefelé, de ma kaptam egy nagyon kedves levelet egy leendő tacsi gazdijától, aki olvasgatta a fórumot és megtalált levélben. Engedjétek meg, hogy utólagos beleegyezésével bemásoljak egy részletet a leveléből. Csak azért teszem, mert szerintem egy gazdinak nagyon jól esik, hogy megdícsérik a kis kedvencét. Mégegyszer nagyon köszönöm Neki, és igyekszem segíteni, hogy megtalálja ő is a kis kedvencét. Természetesen azonnal válaszoltam levelére.

 

Íme a részlet:

 

"Igaz láttam már elég rég irtál hszt, de én most olvasgatom a tacskós fórumot indexen, mert a közeljövőben tervezzük egy kutyus vételét! Érdeklődnék hogy a tied, milyen fajta (törpe vagy stand?) illetve milyen alomból való!? Mi igazából törpét szeretnénk, de sok esetbe (még tapasztalat híján nem tudom képről eldönteni hogy törpe vagy stand), ha esetleg a tied is törpe, egy alom elérhetőséget tudnál adni!? Mert engedd meg hogy megjegyezzem, szerintem a fórumra feltett tacskók közül a tied a leggyönyörűbb!!! (nem a tenyésztői méretezésre gondolok) Egyszerűen elvarázsol a tekintete, és gyönyörű mindene, szeme szőre! :) Biztos nagyon jó gazdija vagy, és az alom is jóféle volt!"

 

 

Ígérem mostanában majd többször benézek, jó volt újra olvasgatni titeket :)