csupa6os Creative Commons License 2013.01.23 0 0 10662

Sziasztok!

Hál istennek rég voltam erre, de sajnos megint erre vetődtem. A történet csak röviden: tavaly februárban műtöttek az OITIben LIV-V sérvvel. Komplikációk adódtak már akkor , a sérv olyan rossz helyen volt, hogy a doki megsértette a gerincvelőt, szivárgott a gerincfolyadék stb.stb. De nem is ez a lényeg. 2 nap fekvés után felkeltem járkáltam, alakult a dolog. 8 héttel a műtét után egy pattanás a derekamban, kezdődött az egész előlről egy újabb sérv. Lassan egy éve történt, most a második műtétre várok. A lábzsibbadás terjedt - vádliba, combba, izomsorvadás, az egyik lábam vagy 6 centivel keskenyebb már, nem vártam tovább, visszamentem a dokihoz. Azt mondta az előző műtétnél annyira roncsolódtak az idegszálak hogy nincs az az ember aki azt összevarrja, szvsz a lábfejzsibbadás örök lesz, talána többi elmúlik.

Egy dolog izgat amit nemrég vettem észre:leginkább fekvésnél kb 5 perc után iszonyat mód elkezd fájni a nyakam, vállam, hátam, és tart reggelig. Alig bírok kikelni az ágyból. Mi a fenétől lehet ez? Instabil gerinc? vagy egy újabb - most nyaki sérv? Tapasztalt már valaki ilyet?

köszi