ghepard Creative Commons License 2013.01.22 0 0 461

Az szerintem is rendben van, hogy ha megszűnik a nyomás és nyugalom van, akkor beállnak a dolgok a megszokott helyre. Na, de mondjuk nálam 9 év szemcsiviselés után ez a megszokott hely valahogy nem volt a legjobb helyen. Nálam azért lett elég gyors hatás, mert úgymond kegyetlen voltam a szemeimhez és igyekeztem egész nap, hogy az az izom, mely nyomja össze a szemlencsét a közellátáshoz - erősödjön......

 

Igenám, csakhogy mikor tenyerezik az ember, akkor azzal az a cél, hogy még egy icipici fény se jöjjön a szemekhez. Tehát sötét van - akkor a pupilla nagyon kitágul és ez meg a szemet a távolbalátáshoz állítaná be. Még Vén Péter oldalán olyan is volt, aki törülközőt rakott a fejére, hogy minél sötétebb legyen, hátha úgy jobb lesz...... A tenyerezéssel tudtommal a cél az ellazulás. Persze lehetne erőltetni, hogy azért se fogok ellazulni és a csukott szemekkel csakazértis közelre próbálok nézni (persze látni akkor sem fogok semmit a tenyerek alatti sötétben) - de ez meg már akkor nem ellazulás.......

Előzmény: ikrek18 (457)