Wekk-R Creative Commons License 2013.01.18 0 0 10650

Huu értem.Azta mindenit ,na ettől félek én is hogy ez lessz.Nekem azt javasolták hogy fizikai munkát fuzőben csináljak.Vettem is de ez ilyen rugalmas.És szerintem jó,nem fárad el olyan hamar a derekam.Persze ha nagyon nagy fájdalmaim lennének,mint neked akkor biztos mutenéni akarnának.Magyarul ennyivel intézték el a dolgot a dokik hogy:Ha akart volna már előrre csuszott volna,ha fáj vegyek be gyogyszert,meg ne emeljek,ne hajoldossak.Csak az a gáz hogy mikor meg megvan a nagyobb baj akkor egyből mindegyik  tud intézkedi.Persze azt nem mondom most kés alá feküdnék,de ha nagy baj lenne biztosan.Mikor 4 éve becsipődött a derekam nem birtam lábraállni 3napig,sirni tudtam volna.Elvittek a dokihoz aki legyintett egyett.Majd közölte uram ez soför betegség,ejjjjjjj mondom nem vagyok soför.Nem baj lumbágó visz lát.....Akkor csesztem el hogy nem kerestem fel egy szakorvost.  De hát mostmár mindegy....Veréb kollégám is mindig mondja ne gondolj rá nem fáj,persze akinek nem fájt még nem tudja milyen.Én mindenkinek azt kivánom hogy mi hamarabb gyogyuljon meg,mert ahogy előttem is irták fájdalom élni áá nem lehet...

Előzmény: Atti71 (10649)