GeriSoft07 Creative Commons License 2013.01.16 0 0 10633

Két írásom a társ topikból

 

December 12-én kaptam időpontot a kórház reuma ambulanciájára (kórház, ambulancia!), amire ma elmentem.
Felküldtek az emeletre, ahol az I. és II. rendelés van. Ott várok 45 percet, mire kiderül, ott nem is rendel a doki. Nincs is időpont mára. 
Körtelefon, kiderült, lent a III.-as ambulancián rendel mégis, de ott sincs beírva az időpont! Kisebb cirkusz után 3 óra várakozással már sikerült is mégis ellátást kapni.
Közben kioktattak, hogy az biztos nem igaz, hogy azt mondták, nem kell a régi leletet se hozni mert benne van a gépben, de ettől függetlenül persze benne van a gépben, de hozni kellett volna.
Jó informatikus szart se ér laptop nélkül, hát persze hogy nálam volt, felnyitom, megmutatom, itt van bescannelve a lelet, kell? Neeem, itt van a gépben. 
És ne húzzam a fejére a monitort, igaz?

Előzmény: GeriSoft07 (3327)
GeriSoft07válasz | megnéz | könyvjelző2013.01.16 13:33:03 © (3327)

Üdv

Voltam ma a reumán, hogy csak fáj a derekam, sokszor a térdem, és a sarkam, decemberben injekció kellett háziorvostól, bedott egy diprophost is

 

Most kisebb cirkusz után (elveszett az előjegyzésem) végre talán foglalkoznak velem

Vettek le vért húgysavra meg valami CRP-re is

 

Meg elküldtek izotópos vizsgálatra az Euromedic központba

 

Erről tudtok valamit? milyen ez? mit látnak rajta? mennyi ideig tart? utána mehetek isten hírével?

 

Állítólag vinnem kell válaszborítékot a lelethez, amit kiküldenek :)