torkrisz Creative Commons License 2013.01.14 0 0 39324

Sziasztok csajok!

Bár én már rég jártam erre, most kis segítséget kérnék attól, aki még benéz néha.

Ovis különfoglalkozások árai érdekelnének engem. Olyan is amit esetleg helyi óvónéni tart, és olyan amiért az oktató kijár az oviba. Angol/ német, mindenféle torna, sakk, foci, úszás és társaik. Ahol havi díj van ott figyelembe veszik -e ha beteg a gyerek egy hétig és nem megy? Valamint az is érdekelne, ha tudtok róla, hogy a fizetős különfoglalkozások árának kialakításába mennyire szól bele az óvoda vezetősége. Fővárosi ovi is jöhet, de nagyon örülnék vidéki kistelepülések ovijainak is.

Nálunk sajnos az óvodavezetés városi szinten ( 5 ovi) egységesíteni akarja a különfoglalkozások árát, azzal a felkiáltással, hogy nem lehet leterhelni a szülőket ezekkel a(z) (egyébként teljesen szabadon választható)kiadásokkal. Így arra kényszerítve az oktatókat, hogy alacsonyabb összegért is vállalják az órákat (mert ugye nem akarja cserben hagyni a gyerekeket/ szülőket), vagy menjenek isten hírével, függetlenül attól, hogy a gyerekek/ szülők szeretik, és természetes hogy nem kerülhet minden ugyanabb az összegbe.

Előre is köszi mindenkinek aki lerja pár sorban, náluk mi mennyibe kerül. A mail címem publikus.

torkrisz