oncogito Creative Commons License 2013.01.09 0 0 8637

Facebook-ról másoltam:

 

 

 

"Minden ismerősöm segítségét kérném, hátha sikerül gazdikat találni a képen látható kutyusoknak!

Ma délután elmentünk egy kicsit kirándulni Aggtelekre és Szendrő felé jöttünk vissza. Szendrőből Rudabánya felé tartottunk amikor a tájat nézegetve a vasúti átjáró után lettem figyelmes erre a zsákra és a mellette vacogó kiskutyákra. Egyből fék és tolatás. Nejem kérdezi miért álltunk meg? Mert olyat láttam amit én még soha és remélem soha többé nem is fogok! Elnézést kérek, de muszáj voltam megörökíteni azt, hogy milyen emberek léteznek ezen a világon.

Természetesen 1 híján mind a három kutyus nálunk van mert én és a nejem nem tudtuk otthagyni őket. A negyedik kutyust Rudabányai ismerősömék azonnal befogadták, ezúton is köszönöm nekik!

A segítségeteket azért kérem, hogy a másik három kutyusnak is szerető gazdikat találjunk. Ha kell egy kiadós fürdetés után akár fotókat is küldök! Köszi mindenkinek aki megpróbál segíteni!"


Telefon: 06-20/33-72-603 Vagy 06-48/403-305

 

Most így néznek ki, közben egy kutyus már elkelt, de  a képen látható bal oldali és középső kutyus még gazdit keres: