53zsiga Creative Commons License 2012.12.31 0 0 79757

Felküzdöttem a helyére, jól el lehetett rejteni. leforrasztottam lesarúztam minden. Nehezen találtam olyan nagyvasas állórészt amiben 3 egyforma tekercs volt, 32 Wost. Állórész csere, gyujtás állítás és összeszerelés után következett a főpróba. Beindítom a mocit, fény semmi! na bakker nem forrasztottam fel a tekercs kivezetését? gyors ellenörzés, az stimmel! Motor indít nagy gáz és íme az eredmény kb fél fordulaton:Ennyi volt az egész pilács egy 25Wos első és 5Wos hátsó izzóval. Levert a víz!

vezetékeket szétbarmolom, stabilizátort áthidalom, az eredmény kicsit emelt alapjáraton: micsoda külömbség! Mindenkit óva intek ettől a stabilizátor csodától, azt a 2600 legalább elsöröztük volna!!! Még egy óra volt mire mindent felszereltem a helyére raktam, elpakoltam. Most ott figyel a légszűrőn egy semmire sem jó egyvezetékes valami. A kelsza projekt sokkal értelmesebb, bár most sem rossz a fényerő. Ezek az kalandorok, álkereskedők mindent rásóznak a derék jóhiszemű Dabettásokra! Ez volt az év utolsó projektje.