zlotyi11 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 27210

Lesz ez még így sem, és szerintem kár feladni a dolgot, csak kicsit rá kell pörögni a dologra.

Én is nagyon rajta vagyok a témán, még ha ide nem is sikerül mindig beírni.:)

 

A múlt heti mókát kereszbe húzta 2 céges rendezvény, lényegében délelőtt még úgy jövök be dolgozni, hogy nincs program, délutánra meg már egy dúrva italozásban találom magam.

 

A november végi nagy céges dzsembori után minden hétre jut valamilyen osztályos móka. Múlt héten is dolgozok, erre bejönnek az irodába, hogy nincs-e kedvem menni sörözni, sütizni, forralt bort inni...hát hogy a viharba ne?!:)

 

A héten nekem is tejfakasztó, illetve tegnap céges ivászat volt, ma haveri ivászat, utána tejfakasztó, és aztán karácsony....

 

Jövő héten szabin vagyok, ennek egyenes következménye, hogy már 2 fix ivászatom van lebiztosítva....sűrű napok állnak előttem, plusz ugye még szilveszter is....idén se megyünk sehova, két gyerek mellett nem is nagyon lehet, így idén is hozzánk jönnek át inni szép sorban.:)

 

Így fájó szívvel, de tényleg át kellett rakatni a tali időpontját, de ez nem jelenti azt, hogy elmarad, SŐT!

 

Szóval Otyik, kapjuk össze a brigádot, igyunk tovább, írjunk ide, aztán tartsunk egy régi idők emlékű talit, csak hogy tudják a fiatalok, még mindig mi vagyunk a királyok!;)

Előzmény: otyik (27209)