ZsuR Creative Commons License 2012.12.19 0 0 104

Kerlek probald meg felretenni ezeket... toleralni kell(ene) egymast... nem konnyu, tudom, nekem is voltak rossz tapasztalataim egyik-masik topikban, de a veszekedes nem segit.

 

A fiuk-lanyok... egyiknek sem konnyu.  Fius anya vagyok, sok  tapasztalatom van - a fiuk oldalarol.

Sajnos nagyon sok fiatal no ugy gondolja, hogy ferjhez megy, szul 1-2-3 gyereket, es onnantol a ferje fogja eltartni ot.  Es nem is akarhogyan...

 

Latom a masik vegletet is, amikor a fiatalok a karrierjuket epitik es az utolso pillanatra illesztik be a csaladalapitast. Soknal latom, hogy olyan mint egy bevasarlo lista:

tanulas √

lakas-haz √

auto √

utazas √

elorementel √

hazassag 

gyerek

 

Es meg ezzel sincs bajom.  Sot. Ha valaki ugy erzi, hogy nem akar gyereket es nem is lesz neki - becsulom, mert meri vallalni magat.  Sajnos sok olyant hallottam, hogy 35 eves kor korul szulnek majd, mert utana az eletnek mar el van rontva... :(( szo szerint... :((

 

Fiaimnak is ezt mondom, hogy ha nem akarnak meghazasodni, nem akarnak gyereket - semmi gond, csak legyenek benne biztosak, ne erezzek ugy kesobb, hogy kihagytak valamit amit akartak volna... csak nem fert bele az eletukbe.

 

 

Előzmény: szkati (103)