bigband45 Creative Commons License 2012.12.18 0 0 112

Sziasztok!

Nem tudom érint-e még valakit, leírom, hogy mi hogyan jártunk!

A tini lányommal rengetegszer mentünk bőrgyógyászatra, mert iszonyú zsíros korpás volt a fejbőre, és nagy piros, viszkető foltok voltak még rajta, amiket szegény sokszor véresre vakart!  A doki írt éveken keresztül mindenféle sampont, gyógyszert, de csak ideig-óráig használtak. Vettem mindenféle természetes cuccot kínomban már, csak valami segítsen! Semmi hatása!

Idén szeptember 24. óta nem fogyasztunk tejet és csináltunk egy egy hetes normaflore kúrát.....

Kb. két hét alatt teljesen megszünt a zsíroskorpája, másfél hónap alatt teljesen eltüntek a piros, viszkető foltok!!!!

Ha mégis ivott egy bögre tejet, akkor másnap estére megint előjöttek a foltok és a korpa. Viszont megint másfél hétbe telt, hogy elmúljanak a tünetek!

Szóval, mi megtaláltuk a bajt, a tejre érzékeny a gyerek.

Az a gusztustalan, hogy szerintem a bőrgyógyászok nagy része tisztában van azzal, hogy mi lehet az oka a tüneteknek, de nem bolondok, hogy javasolják a tej elhagyását, mert akkor már nincs oka a delikvesnek megjelenni a rendelésen!

 

Teljesen tünetmentes a gyerek, végre nem szégyenkezik a korpa miatt és nem viszket állandóan a bucija!!!