pupoka Creative Commons License 2012.12.17 0 0 1904

"Szóval engem KEB nem győzött meg. Persze maradjon a kapitány, de méltóztasson úgy viselkedni a meccsek alatt, mintha tudná követni az eseményeket, fel tudná mérni, hogy milyen játékosok ülnek a padon mellette....."

 

A hozzászólásokból úgy tűnik, hogy az EB legfontosabb kérdése KEB alkalmassága volt.

 

Az előzmények alapján a negyedik hely az előzetes várakozások szerint MINDENKI számára a sikert jelentette volna.

Sajnos, evés közben megjött az étvágy, így a bronzérem - egyesek szerint - KEB kudarcát jelenti. Sajnálom.

 

Sajnálom KEB-et, mert úgy tűnik, hogy közutálatnak örvend.

Nagy az Isten állatkertje.

 

Végre van egy kapitány, aki a toldozott-foldozott válogatottal váratlanul kiváló eredményt ér el és a közönség fanyalog.

Néhány fotelszakember (amilyen én is vagyok) felböfögött egy rakás baromságot (Siti vezeti a csapatot, a Siti instruál, mert a KEB kuka, sem magyarul, sem angolul nem tud, KEB nem ért semmihez, csak útlevele van, illetve a Loke élettársa, és csak azért van neve, és sorolhatnám vég nélkül. Akit érdekel az nézze vissza az elmúlt hetet.) a sok okos meg benyelte, felnagyította és visszaböfögte.

 

Végső konklúzió: rugjuk ki KEB-et, mert kopasz. És jöjjön egy más. Mert magyar hátsóba magyar ló...t! Éljen!

 

Előzmény: FaberK (1899)