doki74 Creative Commons License 2012.12.16 0 0 1894
Azt gondolom hogy ma nagyon kell örülnünk ennek a bronzéremnek. Aki nyerni tud Szerbiában tízezer néző előtt a szerbek ellen az megérdemli a nagy gratulációt!
Az eb előtt én sem gondoltam volna hogy érmet szerzünk bár egy dán ismerösömnek azt mondtam hogy bárkit megtudnunk verni de bárkitöl ki tudunk kapni.
Nem gondoltam hogy a helyünk a vb és ebéken a 10.hely környékén lenne és hogy nincs helyünk az olimpián.
Gratulálok KEBnek és stábjának hogy összerázta ezt a csapatot mint mentálisan mint játékban és ezzel vissza szerezte az útóbbi évek lerombolt presztízsét .
Ezzel kicsit be is " árazta" a magyar edzőket. Kíváncsian várom a szakma értekelésêt pláne akik ellenezték kinevezését .
A csapatról: tudtak egymásért küzdeni sokan hozzátudtak tenni a mecsekhez ha beszálltak . Sokaknak volt jó és kevésbé jó meccsei. Néhány posztot azt hiszem hogy ha cserélnénk másokra az Nb1-böl akkor sem lennénk sokkal rosszabak de sokkal jobbak sem játékban sem eredményeségben. Gondolok itt a szélsökre , beálló jobb lövö . A kapus posztot nem említem mert ez nekem egy " érzékeny " téma...